[rev_slider alias="728x90"]

Julia Dudek

Hej,
Nazywam się Julia i mam 15 lat! Jestem założycielką i administratorką tego bloga. Mam wielu przyjaciół i lubię poznawać nowych ludzi. Moimi pasjami są: fotografia, makijaż, wnętrzarstwo, dziennikarstwo, podróże, gry, motoryzacja i ten właśnie blog, który powstał po to, by dzielić się z wami moimi pomysłami i przemyśleniami. Założenie Nastogadki od dawna było moim wielkim marzeniem, ponieważ chciałam zrobić coś dzięki czemu będę mogła wyrazić siebie. Mam nadzieję, że moja praca Wam się spodoba. 😉

Oliwia

Cześć!
Nazywam się Oliwia, ale przyjaciele mówią na mnie Lila. Mam 15 lat. Zostałam częścią redakcji, ponieważ chciałam pomóc mojej najlepszej przyjaciółce Julii w tworzeniu bloga. Interesuję się architekturą – to moja przyszłość. Kocham zwierzęta, mam ich całkiem sporo (psy, koty i konie). Uczę się od paru lat języka niemieckiego. Na Nastogadce będę pisała artykuły związane z architekturą, a także teksty o ciekawych zwierzętach i mojej pracy w stadninie.

Weronika

Hej!
Nazywam się Weronika i mam 15 lat. Lubię słuchać muzyki, oglądać filmy i spotykać się z przyjaciółmi. Zostałam częścią redakcji dzięki mojej koleżance Julii i temu, że zawsze mam coś ciekawego do powiedzenia. Uwielbiam uczyć się języków obcych i interesuje mnie kultura oraz obyczaje innych krajów. Na Nastogadce piszę artykuły związane z podróżami i nauką języków obcych.

Natalia

Siemka!
Nazywam się Natalia. Mam 16 lat. Można powiedzieć, że przypadkiem poznałam Julię, która opowiedziała mi o swoim blogu i całej redakcji. Zostałam bardzo miło przyjęta. Moje zainteresowania to sport i wszystko co jest związane z modą, makijażem i paznokciami. Mam nadzieję, że spodobają wam się moje wpisy.

Patrycja

Hej!

Mam na imię Patrycja. Mam 15 lat i jestem szczęśliwa, że mogę prowadzić blog razem z resztą redakcji. Interesuję się aktorstwem, fotografią i śpiewem. Lubię chodzić na spacery, śpiewać, pływać oraz jeździć na wszystkim co ma koła. Na tej stronie nie będę mieć określonej specjalizacji. Mam wiele pomysłów, jestem szalona i takie właśnie będą moje artykuły. 😉

Gabrysia

Cześć!
Jestem Gabrysia i mam 15 lat. Na tym blogu pełnię funkcję artysty, czyli pokazuję swoje prace i czasami pomogę jeśli chodzi o dobór ołówków do danego rodzaju obrazu (choć przyznam, że jestem w tym amatorem). Jeśli chodzi o moje zainteresowania to kocham języki obce. Obecnie uczę się na wysokim poziomie angielskiego i zaczynam od września francuski. Później w planach mam rosyjski i włoski. Oprócz tego jak każdy uwielbiam muzykę, uczę się dosyć opornie ale z pasją grać na gitarze samodzielnie i śpiewam w chórze. Także jestem dosyć częstym wolontariuszem w wielu akcjach i piszę wiersze. Cóż, czyli jestem po prostu sobą.
(och i sama autorka tego bloga mówi na mnie szynszyl lub chomik więc przyjmijmy, że to mój pseudonim :D).