warsztaty fotograficzne w Oławie.

warsztaty
Nastogadka.eu
ścianka warsztaty
Nastogadka.eu

24 lutego wraz z OCRS – em pod patronatem Urzędu Miasta Oława zorganizowaliśmy otwarte warsztaty fotograficzne.

Na początku mieliśmy wiele wątpliwości, czy ktokolwiek dotrze na zajęcia, bo tego dnia pogoda była straszna! (padał deszcz i wiał bardzo silny wiatr). Jednak przeżyliśmy pozytywne zaskoczenie! Na spotkaniu pojawiło się bardzo dużo ludzi ciekawych wiedzy. Dla jednych fotografia była profesją, dla innych pasją, a część z nich zaczynała od zupełnych podstaw. Program warsztatów przygotowaliśmy w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie. Tematem przewodnim całego spotkania była makrofotografia i DIY. Uczestnicy warsztatów byli trochę zaskoczeni tym, że musieli sami przygotować stanowiska fotograficzne w formie pudełek bezcieniowych (poniżej krótki film instruktażowy jak je zrobić), ustawić lampy i parametry w aparatach.

Głównym założeniem warsztatów były  wspólne zajęcia praktyczne, na których wszyscy mieli możliwość udoskonalenia swoich umiejętności, zdobycia nowej wiedzy i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami. Fotografowano komórkami, aparatami cyfrowymi i hybrydowymi – dla każdego coś miłego!

Przy użyciu nowoczesnych rozwiązań firmy SONY można było samodzielnie wykonać autoportret na naszej ,,ściance” i poczuć się trochę jak gwiazda. Zajęcia trwały, aż dwie godziny zegarowe i podczas nich nikt nie opuścił sali – więc uznajemy pierwsze warsztaty dla fanów fotografii za udane!

Michał warsztaty
Nastogadka.eu
Warsztaty były super!

Wszyscy dobrze się bawili przy fotografowaniu – Michał również.

Już dzisiaj zapraszamy na następne spotkanie fanów fotografii w Oławskim OCRS… termin podamy na FACEBOOK-u.  Temat  kolejnych warsztatów znowu będzie NIESPODZIANKĄ! Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Oto kilka fotografii wykonanych podczas warsztatów:
duszek warsztaty
Nastogadka.eu
olympus warsztaty
Nastogadka.eu
bukiet róż warsztaty
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
ścianka nastogadki
Nastogadka.eu