VII Oławski Zlot Pojazdów Zabytkowych – co przyniosła Nam tegoroczna edycja?

Kolejna edycja zlotu już za nami. Czy ta wyróżniła się na tle innych edycji? Myślę, że dużo się nie zmieniło. Ten zlot możemy utożsamiać z wspaniałymi zabytkowymi pojazdami, spotkaniami pasjonatów motoryzacji, loteriami, koncertami, niepowtarzalną atmosferą, pomocą potrzebującym i po prostu dobrą zabawą. Mogłabym podać kilka statystyk, np. ile pojazdów zostało zaprezentowanych podczas zlotu, ale po co? Po prostu wystarczy powiedzieć, że dokładne ich obejrzenie i porozmawianie z nawet niewielką grupą właścicieli wręcz graniczyło z cudem (chyba, że ktoś tak, jak ja siedział tam prawie 10 h, wtedy staje się to bardziej realne).

Chociaż nie jestem, aż tak wielkim fanem motoryzacji, to każdego roku pojawiam się na zlocie. Dlaczego? Ludzie nie przyjeżdżają tam tylko i wyłącznie dla silnika, kawałka starej blachy, odpicowanych felg, ale też dla wspomnień, które nierozerwalnie wiążą się z prezentowanymi pojazdami, właśnie tam, podczas zlotu, zarówno one jak i uczucia z nimi związane ożywają. Ja chociaż sama nie mam takowych to posłuchanie historii innych ludzi jest niezwykłym doświadczeniem, które zdecydowanie na długo zapisze się w mojej pamięci.

Tego nie da się opisać, tylko trzeba zobaczyć na własne oczy, dlatego serdecznie zapraszam Was na kolejną edycję!

 

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułVI Wrocławskie Forum Kobiet
Następny artykułLitwa atrakcje turystyczne | Co warto stamtąd przywieźć?
Hej, Nazywam się Julia i mam 16 lat! Jestem założycielką i administratorką tego bloga. Mam wielu przyjaciół i lubię poznawać nowych ludzi. Moimi pasjami są: fotografia, makijaż, wnętrzarstwo, dziennikarstwo, podróże, gry, motoryzacja i ten właśnie blog, który powstał po to, by dzielić się z wami moimi pomysłami i przemyśleniami. Założenie Nastogadki od dawna było moim wielkim marzeniem, ponieważ chciałam zrobić coś dzięki czemu będę mogła wyrazić siebie. Mam nadzieję, że moja praca Wam się spodoba.