Gra ‘The Sims 4’ to czwarta cześć serii ‘The Sims’, która wyróżnia się naprawdę znakomitą grafiką. To gracz decyduje o losie, zachowaniu, zawodzie, charakterze, wyglądzie i umiejętnościach swego Sima. Aby zagrać w tę grę potrzeba dużo wolnego czasu (ja gram w nią tylko w wakacje), ponieważ jest bardzo wciągająca, a samo ładowanie gry trochę trwa. Najfajniej gra się w nią z przyjaciółmi. 😉

sims
simsvip.com

Pogrywaj z życiem

Ty kontrolujesz najważniejsze i zabawne chwile w życiu swoich Simów. Kim się staną? Czym się zajmą? Eksploruj możliwości. Jak będziesz pogrywać z życiem w The Sims 4?

Określ swojego Sima

Kształtuj umiejętności, ambicje zawodowe i motywacje swojego Sima. Twój Sim może być zawodowym artystą rozrywkowym, zdolnym kuchmistrzem, podstępnym agentem specjalnym albo kimkolwiek innym (może nawet założyć własną firmę). Wybór należy do Ciebie!

Buduj związki

Rozwijaj związki swoich Simów, aby tworzyć długotrwałe przyjaźnie, kochające się rodziny!

Zwiedzaj tętniące życiem otoczenie

Podróżuj między światami i zwiedzaj unikalne otoczenia, aby odkrywać nowe miejsca, poznawać miejscowych ludzi i szukać nowych lokali.

sims
www.gry-online.pl

Stwórz własnych Simów

Tworzysz i kontrolujesz Simów obdarzonych niepowtarzalnym wyglądem, unikalnymi osobowościami oraz nowymi emocjami. Kogo stworzysz w The Sims 4?

Zmieniaj wygląd Simów

Dostosuj wygląd swojego Sima, wybierając jego wiek, cechy fizyczne, styl ubierania się, sposób chodzenia i brzmienie głosu.

Daj im osobowość

Wybierz cechy osobowości i aspiracje swojego Sima. Wybieraj spośród różnych charakterystyk osobowości, stylu życia, zainteresowań i cech emocjonalnych, które decydują, kim są Simowie.

Kontroluj umysły, ciała i serca

Twoje wybory wpływają na to, jak Simowie myślą, poruszają się i czują. Stworzeni przez Ciebie Simowie są pełni życia. Pogrywaj z życiem i poznawaj możliwości, jakie oferuje gra The Sims 4!

sims
Dom_w_the_sims_4_4

Odwiedź Galerię The Sims 4

Oglądaj, publikuj i pobieraj z Galerii fantastyczną zawartość do swojej gry. Zachwycisz się kreatywnością graczy z całego świata.

Rozbuduj grę

Możesz z łatwością wzbogacać swoją grę, wybierając nowych, obdarzonych osobowościami Simów, kompletne domy oraz zaprojektowane pokoje.

Daj się zainspirować

Galeria zawiera imponujący wybór inspirującej zawartości tworzonej przez twórczą społeczność graczy w The Sims 4.

Kiedykolwiek i gdziekolwiek

Galeria jest zawsze dostępna w grze, w Internecie lub przez aplikację mobilną.

sims
www.gry-online.pl-2

Projektuj, używając potężnych narzędzi twórczych

Aplikacja Stwórz Sima i tryb budowania są intuicyjne i zabawne. Dają Ci kontrolę nad wyglądem Twoich Simów oraz ich domów.

Buduj

Za pomocą intuicyjnego trybu budowania możesz bez wysiłku konstruować domy dla swoich Simów. Ustalaj wygląd domów na zewnątrz i w środku.

Projektuj

Projektuj domy swoich Simów, włącznie z fundamentami i szczegółami wyglądu pokojów, obiektów, wyposażenia, otoczenia i położenia.

Daj się zainspirować

Szukaj inspiracji do swoich domów wśród wachlarza gotowych konstrukcji i parceli. Oglądaj gotowe pokoje, które zainspirują Cię do samodzielnego projektowania w grze.