Randka marzeń – trudna sztuka!

Każdy chciałby, by czas spędzony z tą jedyną osobą był niezwykły. Niestety nie zawsze tak jest. Często popełniamy różnego rodzaju błędy. Oto kilka porad o tym jak zorganizować idealną randkę i jak się do takiej przygotować. 😉 

Porady dla niego

Jak zorganizować idealną randkę?

1. Miejsce – gdzie?

Jeżeli chodzi o miejsce zależy to wyłącznie od dziewczyny. Zorientuj się czy dziewczyna wolałaby romantyczną kolację przy świecach i muzyce, czy może dzień pełen wrażeń w parku linowym. Jeśli jesteś nieśmiały to najlepszym wyjściem jest kino. Chcesz ją lepiej poznać? Zaproponuj spacer po parku, podczas którego będziecie mogli porozmawiać. Jeżeli chcesz, żeby Cię zapamiętała to nie idź na łatwiznę.

2. Jedzenie

Tu również powinieneś wiedzieć czy jej nie będzie przeszkadzać jeżeli zjecie coś “na mieście”. Jeżeli jednak wybierze kolację dowiedz się co lubi jeść i czy nie ma żadnej alergii.

3. Nastrój – czy zawsze świece?

Jeżeli chodzi o nastrój zadbaj by dziewczyna miała wszystko pod dostatkiem. Nie chodzi oto abyś na spacerze niósł świecznik z palącymi się świecami, ale o to by ona czuła się dobrze w twoim towarzystwie. Gdy widzisz, że jej zimno okryj ją np. marynarką. Ważne jest byś był na luzie i zrobił to spontanicznie. Możesz również sprezentować jej jakiś upominek – to też jest mile widziane.

4. Ubiór- co wybrać ?

Wybierając się do restauracji wybierz garnitur lub białą koszulę. Gdy jednak zdecydujesz się na mniej elegancką randkę, ubierz się w bardziej codzienny strój.

5. Zaproś ją – ona nie gryzie!

Kiedy zapraszasz dziewczynę na randkę najlepiej wcześniej zapytaj jej najlepszą przyjaciółkę czy twoja wybranka jest Tobą zainteresowana. Gdy już to wiesz, zaproś ją – powiedz to wprost. Kiedy już ją zaprosisz w wybrane miejsce sprecyzuj dziewczynie mniej więcej jak ma się ubrać. Nie byłoby dobrze gdyby ubrała szpilki do parku linowego.

Porady dla niej

Jak się przygotować do randki?

1. Ubiór.

Jeżeli chodzi o ubiór, to oczywiście powinien być dostosowany do miejsca, w które się wybieracie. Ważne by strój był dziewczęcy ale nie zbyt ubogi. Załóż na siebie coś wygodnego.

2. Makijaż.

Chłopcy lubią naturalne dziewczyny, więc często mocny makijaż nie będzie stosowny.

3. Zachowanie.

Przede wszystkim nie stresuj się. Ważne jest to byś była sobą. Jeżeli to ten jedyny to zaakceptuje Cię taką jaka jesteś.

Randka marzeń – trudna sztuka! Nastogadka.eu