„Koguci Pazur” i Mistrzostwa i Puchar w tańcu towarzyskim Okręgu Dolnośląskiego

IMG_77572      plakat_tt

Stowarzyszenie Taneczne Athina od kilkunastu lat jest organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego.

Mistrzostwa i Puchar Okręgu Dolnośląskiego w tańcu towarzyskim odbyły się 28 listopada w hali OCKF. Od godziny 10:00 rywalizowały ze sobą pary z pierwszego bloku, zaraz po nim kolejne bloki taneczne. Wszędzie kolorowe i piękne suknie, pary wirujące po parkiecie przy świetnej muzyce (w pewnym momencie nawet nie wiedziałam na kogo patrzeć, bo wszyscy tańczyli naprawdę dobrze). 😉

Drugiego dnia, 29 listopada od godziny 10:30 odbył się oławski festiwal tańca „Koguci Pazur”, gdzie były pokazy Disco Dance, Hip Hop, Show Dance i inne formy, a całe wydarzenie uświetnił pokaz Patricka Ulmana.

 

„Koguci Pazur” i Mistrzostwa i Puchar w tańcu towarzyskim Okręgu Dolnośląskiego: Natogadka.eu

 

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułGra ,,The Sims 4″
Następny artykułJAK ZROBIĆ MODNE I NATURALNE OZDOBY ŚWIĄTECZNE?
Hej, Nazywam się Julia i mam 16 lat! Jestem założycielką i administratorką tego bloga. Mam wielu przyjaciół i lubię poznawać nowych ludzi. Moimi pasjami są: fotografia, makijaż, wnętrzarstwo, dziennikarstwo, podróże, gry, motoryzacja i ten właśnie blog, który powstał po to, by dzielić się z wami moimi pomysłami i przemyśleniami. Założenie Nastogadki od dawna było moim wielkim marzeniem, ponieważ chciałam zrobić coś dzięki czemu będę mogła wyrazić siebie. Mam nadzieję, że moja praca Wam się spodoba.