Pozycja do snu to ważna wskazówka, bo: Jak śpisz – tak się wyśpisz? A może takim jesteś…

Często pewnie zastanawiacie się, co mówi o Waszym charakterze. W internecie znajdziecie pełno artykułów na temat tego np. że fryzura zdradza osobowość czy trójkątna twarz mówi o tym, iż osoba jest kreatywna. Ja osobiście nie wierzę w takie myślenie, ale lubię czasami sobie o tym poczytać i posprawdzać np. czy to jak śpię mówi o tym, kim jestem i jakie cechy charakteru posiadam. Dlatego napisałam artykuł abyście też mogli się posprawdzać.

pozycja do snu

1. Pozycja skulona

Osoba, która śpi w tej pozycji może wydawać się twarda lecz w rzeczywistości jest bardzo wrażliwa. Osoby te mogą być nieśmiałe. Tę pozycję snu wybiera bardzo wiele osób.

pozycja do snu

2. Kłoda

Jeżeli osoba śpi wypostowana i z rękami wzdłuż tułowia oznacza to, że osoba jest towarzyska, ma wielu przyjaciół. Tacy ludzie są luzakami i uwielbiają imprezy.

pozycja do snu
3. Pozycja Tęskniąca

Osoby śpiące z rękami wyciągniętymi do przodu z reguły lubią ludzi, ale bardzo wolno podejmują decyzję. Niektóre z nich mogą być podejrzliwe.

pozycja do snu, zdrowy sen

4. “Na Baczność”

Gdy ktoś śpiąc wygląda trochę jak żołnierz oznacza to, że jest osobą nie wyróżniającą się z tłumu, czasami nawet nieśmiałą. Ci, którzy wybierają tę pozycję często są konformistami i są zdystansowani oraz nie ufni.

pozycja do snu, zdrowy sen

5. Swobodnie

Zasypianie na brzuchu z rękoma obejmującymi poduszkę, a głową obróconą na bok oznacza, że osoba ta jest bardzo towarzyska ale i również bardzo arogancka. Okazuje się jednak, że taka osoba może być w głębi duszy bardzo nerwowa a nie tak wyluzowana jak się wydaje.

pozycja do snu, zdrowy sen

6. Gwiazda

Pozycja odwrotna do poprzedniej – osoba leży na plecach i obiema rękoma obejmuje poduszkę. Ludzie Ci są dobrymi przyjaciółmi choć nie mają ich wokół siebie zbyt wiele. Nie lubią być w centrum uwagi, choć bardzo często udzielają dobrych rad.

 

Pozycja do snu to ważna… Nastogadka.eu