Olivier Janiak – wywiad dla Nastogadka.eu podczas Netia Off Camera

0
Olivier Janiak
Nastogadka.eu

Olivier Janiak – wywiad dla Nastogadka.eu podczas Netia Off Camera

Olivier Janiak to znany polski dziennikarz, któremu wywiadu udzieliły gwiazdy kina i muzyki naprawdę wielkiego formatu m.in. Shakira, Johnny Depp, Brad Pitt, Robin Willliams, Reeves, Kylie Mingoue, Massiv Attack, Fatboy Slim, Elijah Word i Nicole Kidman. Pracę rozpoczynał jako model w agencji ,,Moda Forte”, jednak to zajęcie nie dawało mu satysfakcji, dlatego zgłosił się na casting do programu TVN ,,Big Star Party”. Dziś jest jednym z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych, redaktorem naczelnym magazynu dla mężczyzn ”MaleMEN”.

Olivier Janiak był współtwórcą i prowadzącym cyklu letnich programów  “Projekt Plaża” nadawanego tylko w czasie wakacji.

Już od 12 lat jest współtwórcą kalendarza ,,Dżentelmeni”. Dzięki tej akcji około 2000 maluchów z najuboższych rodzin może cieszyć się bardzo dobrej jakości obuwiem. Za dobre serce, wykorzystywanie swojej popularności w szczytnym celu został wyróżniony w plebiscycie ,,Gwiazdy Dobroczynności”.

W 2005 roku wygrał I edycję programu Taniec z gwiazdami. Jego partnerką była Kamila Kajak. Duet wystąpił również w “Finale Finałów” z laureatami pierwszych trzech edycji programu w Operze Leśnej w Sopocie.

Od lat należy do drużyny Reprezentacji Artystów Polskich, z którą co roku gra w piłkę nożną przeciwko Reprezentacji Sejmu RP.

Chociaż z wykształcenia jest prawnikiem to z pewnością gdyby nie praca w telewizji to zajął by się projektowaniem lub urządzaniem wnętrz. Olivier ma wyjątkowe poczucie smaku, zawsze jest na bieżąco z trendami i zna się na modzie.

Życiowe motto? ,,Żyć tak, aby nigdy niczego nie musieć żałować”. Jak na razie realizuje je w 100 %. Udział w Tańcu z gwiazdami, współprowadzenie programów takich jak: ,,Co za noc”, ,,Dzień Dobry TVN”, ,,Miss Polonia”. Można by tak wymieniać bez końca, dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o niezwykłym życiu Olivera Janiaka i 10. edycji festiwalu Netia Off Camera obejrzyj nasz wywiad.

Olivier Janiak – wywiad dla Nastogadka.eu podczas Netia Off Camera

zobacz również:

Netia Off Camera – wywiad z Maciejem Zakościelnym