NOC W MUZEUM. TOPACZ

1

Noc w Muzeum Topacz zaprasza!

Tym filmikiem chcę rozpocząć cykl poświęcony wyjątkowym miejscom, które na co dzień przyjmują gości i prezentują swoje wspaniałe kolekcje… ale po ich wyjściu są jeszcze bardziej ciekawe. Miejsca takie to muzea, galerie, ekspozycje  oraz wystawy. 

Trochę wiedzy i ciekawostek nigdy nie zaszkodzi! Możecie zobaczyć to wszystko razem z ekipą Nastogadki. Może nasze reportaże nakłonią Was do ich samodzielnego zwiedzenia. Jest dużo ciekawych miejsc w Polsce i bynajmniej  nie są to galerie handlowe!

Dziś motocykle i samochody towarzyszą nam na codzień, lecz dawniej stanowiły dobra luksusowe i niedostępne dla wszystkich. Przygotuj się na wyjątkową podróż do czasów, kiedy motoryzacja posiadała indywidualny i niepowtarzalny charakter.

Postaramy się przenieść Państwa w odległy czas początków polskiej motoryzacji , pionierskich konstrukcji lat trzydziestych, takich jak legendarny Sokół 1000, Fiat 508 z polskiego montażu a dla  amatorów luksusu w najczystszej postaci –  największa prezentowana w Polsce kolekcja samochodów Rolls&Royce i Bentley

Większość naszych eksponatów to pojazdy zarejestrowane i sprawne technicznie. Poza udziałem w organizowanych przez nas eventach – rajdach pojazdów zabytkowych, często możecie je Państwo zobaczyć w produkcjach filmowych i telewizyjnych.

ZWIEDZANIE MUZEUM

Do końca kwietnia muzeum czynne tylko w weekendy od 10-17. CENY BILETÓW: -Bilet Normalny – 12zł -Bilet Ulgowy – 8 zł (dzieci i młodzież do lat 15stu, emeryci i renciści) -Dzieci do lat 7 – bezpłatnie (w godzinach otwarcia muzeum, pod opieką osób dorosłych).

SAMOCHODY DO ŚLUBU

Ekskluzywny Rolls-Royce czy amerykański krążownik szos lub samochód z okresu PRL-u? Takie pojazdy znajdą Państwo w ofercie ślubnej Muzeum Motoryzacji Topacz. Najstarszy z pojazdów został wyprodukowany w 1933 roku i jest to dostojny Rolls Royce. Najmłodszy to ekskluzywny i szybki Bentley z 2005 roku. W cenie każdego wynajmu: kierowca, paliwo. Czas wynajmu liczymy od momentu wyjazdu samochodów z garażu ( Muzeum Motoryzacji Topacz ) do powrotu do garażu.
MotoClassic Wrocław 2017 to wyjątkowa i niepowtarzalna impreza motoryzacyjna zorganizowana w sercu Dolnego Śląska. Mamy przyjemność poinformować, że nadchodząca edycja zlotu pojazdów zabytkowych MotoClassic Wrocław 2017 odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia 2017 w Zamku Topacz, położonym w miejscowości Ślęza, zaledwie 15 minut od centrum Wrocławia.
 Noc w Muzeum Topacz; Nastogadka.eu

1 KOMENTARZ