Co mówi o nas kolor  paznokci.

W dzisiejszych czasach wiele osób maluje paznokcie, ozdabia je metodą stemplowania, naklejkami, brokatem, wzorkami… O dziwo, kolor wybranego lakieru do paznokci mówi bardzo dużo o danej osobie.

Test

Jaki lakier wybierasz?

kolor paznokci

Wybierz ulubiony kolor lakieru i odkryj cechy swojej osobowości.

  • Jeśli wybierasz lakier czerwony, jesteś impulsywna i uczuciowa.
  • Jeśli wybierasz lakier różowy lub biały, jesteś urodzoną marzycielką i często bujasz w obłokach. Dzięki swojej łagodnej i romantycznej naturze zjednujesz sobie sympatię wielu osób.
  • Jeśli wybierasz lakier niebieski lub granatowy, jesteś refleksyjną i spokojną osoba. Mimo to w twoim, życiu nie brak nigdy szczypty beztroski i starasz się znaleść wolną chwilę na zasłużony odpoczynek.
  • Jeśli wybierasz lakier czarny, jesteś tajemniczą dziewczyną. Czasami jednak stajesz się kapryśna i trochę obrażalska.
  •  Jeśli wybierasz lakier pomarańczowy, jesteś dziewczyną wesołą i promienną, która codziennie korzysta z uroków życia. W towarzystwie dajesz z siebie wszystko, co najlepsze i zawsze też jesteś wielkoduszna.

Wyniki takich testów nie spersonalizowane i nie odnoszą się tylko do jednej osoby. Twórcy posługują się statystykami, dzięki którym mogą podać wynik przybliżony do prawidłowego, jednak nie jest powiedziane ze będzie się to zgadzać w przypadku każdej osoby, dlatego wszystkie te testy należy traktować z przymrużeniem oka. 😉

Co mówi o nas kolor  paznokci. Nastogadka.eu

Jak zrobić paznokcie ombre lub metodą wodną?

3 KOMENTARZE