Blogi są wyjątkowe pod tym względem, że łatwiej nam się utożsamiać z autorem i dają one złudzenie jakbyśmy z nim rozmawiali. Wszystkie artykuły są napisane takim samym charakterem pisma przez co tworzą harmonijną całość i są przejrzyste dla czytelnika bardziej niż artykuły różnych autorów. Blogerzy zazwyczaj bardzo wczuwają się w swoją rolę i dają z siebie wszystko, aby cały czas stawać się lepszym w tym co robią. Poniżej chciałabym polecić Wam 3 godne uwagi blogi (wszystkie opisy blogów zostały napisane przez ich autorki). Mam nadzieję, że się Wam spodobają. 😉 Oto polecane blogi i strony:

jestrudo

Jest Rudo (mój ulubiony blog, który regularnie odwiedzam)

Opis autorki:

To miejsce stworzone dla początkujących fotografów, którzy chcą robić lepsze zdjęcia. Skupiam się na podstawach fotografii, omawiam obróbkę zdjęć i doradzam, jak fotografować i żyć z pasją. Bo tylko takie życie ma sens.

Na tym blogu znajdziesz zagadnienia obejmujące techniczne aspekty fotografii, piszę także o fotografii mobilnej, kreatywności i retuszu zdjęć. Jest rudo to prawdopodobnie najlepszy blog fotograficzny w Polsce.

http://www.jestrudo.pl/

 desingyourlife

Design Your Life

Opis autorki:

To blog będący zbiorem inspiracji do kreowania najbliższego otoczenia i codziennego życia. Tematyka przewodnia dotyczy urządzania wnętrz, dekorowania, projektów DIY (Do It Yourself, czyli „zrób-to-sam”), a ponadto fotografii i motywacji.

Znienacka może też pojawić się coś z osobistego lifestylu autorki bloga.

http://designyourlife.pl/

candy

Candycompany.pl

Opis autorki:

Ten blog to połączenie moich dwóch pasji: artystycznej i kulinarnej. Z zawodu jestem malarką i wykorzystuję moje doświadczenie i umiejętności nabyte w czasie studiów na krakowskiej ASP w… kuchni

Faktura, kolor, kompozycja w kuchni są tak samo ważne jak w sztuce, dlatego staram się nieszablonowo podchodzić do przygotowania i dekoracji słodyczy, łączenia smaków i stylizacji jedzenia.

Lubię poznawać kulinarne tradycje kuchni z całego świata, próbować nowych smaków, ale również wykorzystywać w deserach rośliny, które można znaleźć na naszych łąkach i w lasach, a które uważane są za chwasty lub zostały zapomniane.

Bo przecież pieczenie jest sztuką, a ja lubię tworzyć małe, jadalne dzieła sztuki!

Teresa

P.S. Działam w Krakowie. Kocham słodycze, pieczenie i mam fioła na punkcie estetyki, ale to chyba widać…

http://candycompany.pl/

laura

Laura Laine
Opis autorki:
Laura Laine is a Helsinki based illustrator. After completing her studies in fashion design she has been working full-time as an illustrator. She is also teaching fashion illustration in various fashion schools.
Her recent clients include Vogue Japan, Vogue Germany, Sephora, Elle, Zara, H&M, The New York Times, The New Yorker, The Guardian, GAP, I.T. store, Telegraph and Daniel Palillo. She has also exhibited in London, New York, San Francisco, Los Angeles, Rugby and Helsinki.
RLM

Wiem, że to nie jest blog ale jak mogłabym nie wspomnieć o genialnym kanale RLM?

Opis autorki:

Największy kanał kosmetyczny w Polsce.
Inaczej. Ciekawiej.
Bez kitu, rzeczowo i z uśmiechem.

https://www.youtube.com/user/RedLipstickM0nster