JAK ZDROWO ZJEŚĆ ?

Nie wierzcie we wszystko co słyszycie w reklamach!

Większość koncernów spożywczych wprowadza Was celowo w błąd lub wręcz oszukuje. Niezależni naukowcy demaskują ich sztuczki i ujawniają, jak żywność może nas truć lub wręcz zabijać.

W moich kolejnych artykułach będę opowiadać o tym, jak zdrowo się odżywiać oraz być FIT!

jak zdrowo zjeśćjak zdrowo zjeść

foto: rybyznorwegii.pl

 

UWAGA NA TRUJĄCE RYBKI!

Zobaczcie sami jakie szokujące wyniki publikują niezależne od korporacji spożywczych ośrodki badań na całym świecie! Warto to wiedzieć!

1.Najnowsze badania Norwegów (norweski Uniwersytet w Bergen), ujawniają , że najbardziej TOKSYCZNĄ ŻYWNOŚCIĄ na świecie jest obecnie : łosoś hodowlany

Ryba ta zawiera hormony wzrostu, antybiotyki, zarazki chorobotwórcze oraz dodatki chemiczne stosowane w żywności, metale ciężkie oraz zabójczy  BIOFENYL (PCB)!

jak donosi FAKT.PL

“Aby uniknąć podwyższonego ryzyka raka, radzimy jeść jeden posiłek z łososia na 4 miesiące” – pisze magazyn. Niestety, nie ma litości dla miłośników pomarańczowej rybki. Naukowcy ostrzegają, że nawet mniejsze ilości (ale częściej jedzonego) łososia mogą spowodować efekty szkodliwe dla mózgu i systemu odpornościowego. Zawierają bowiem m.in. rakotwórcze dioksyny czy polichlorowane bifenyle (PCB) w stężeniu 10 razy większym niż łososie dzikie.

Wszystkie substancje, które badaliśmy, są uznane za rakotwórcze. Szeroko zakrojone badania na zwierzętach wiążą je z powstaniem raka tarczycy, wątroby, piersi i węzłów chłonnych – dodaje do tego amerykański naukowiec prowadzący badania, dr Jeffrey Foran.

To jeszcze nie koniec…

Jak donoszą ostatnie badania prawie wszystkie gatunki ryb gromadzą w swojej tkance tłuszczowej oraz organach wewnętrznych coraz więcej zanieczyszczeń. Niektóre gatunki ryb mogą zawierać nawet dziesięć milionów razy więcej substancji groźnych dla zdrowia i życia człowieka niż dopuszczają normy.

To wszystko zawdzięczamy sobie! Ludzie bezmyślnie zatruwają środowisko wierząc, że natura obroni się sama. Trudno ostatecznie stwierdzić do czego to doprowadzi, ale z pewnością do niczego dobrego !

Być może tak będzie, ale my i następne pokolenia będziemy na to patrzeć, jako schorowani ludzie, żyjący w śmierdzącym i pełnym cierpienia świecie.

 

jak zdrowo zjeść

eswinoujscie.pl

 jak zdrowo zjeść ? Nastogadka.eu

Jak zdrowo jeść? (część 2)