Jak zdrowo jeść ? Nie wierzcie we wszystko co słyszycie w reklamach!

Większość koncernów spożywczych wprowadza Was celowo w błąd lub wręcz oszukuje.Niezależni naukowcy demaskują ich sztuczki i ujawniają, jak żywność może nas truć lub wręcz zabijać.
W moich kolejnych artykułach będę opowiadać o tym, jak zdrowo się odżywiać oraz być FIT!,
GMO – czyli jak polepszyć to, co wymyśliła sama natura…?
Soja to jeden z pierwszych gatunków roślin uprawnych, który został poddany modyfikacjom genetycznym. Oczywiście cel jaki przyświecał naukowcom był jak zawsze szczytny –  EKONOMIA , czyli jak zarobić więcej z tego samego pola. Oczywiście oficjalnie w Europie nie ma soi, która została poddana,, kuracji GMO,, – ponieważ UE zakazała takich modyfikacji.  Problem tkwi w tym , że w USA, Brazylii oraz Argentynie takiego zakazu NIE MA!  Na nasz kontynent eksportuje się ogromne ilości soi, która ma być paszą dla zwierząt – jak jest wykorzystywana w rzeczywistości nikt do końca nie wie.  Pewne jest, że większość mięsa i mleka pochodzi właśnie od tych zwierząt, które wcześniej karmiono ziarnem SOI GMO!
Zbadano kilka tysięcy próbek soi i co stwierdzono?
Produkty z soi wykazują bardzo wysoką zawartość aluminium (GLINU) – które jest silną neurotoksyną , zabijająca komórki nerwowe zwierząt i ludzi! Powoduje również chorobę Alzhaimera!

Naukowcy wskazują na związek przyczynowy, pomiędzy spożywaniem produktów poddanych GMO, a powstawaniem nowotworów u ludzi i zwierząt.

CO WIĘCEJ:  W 2014 r. na całym świecie zasiano ok. 287 milionów ton ziaren soi! Dane wskazują, że zmodyfikowano ponad 80% z nich !

Statystyka nie daje żadnych złudzeń – jeżeli zjedliście w zeszłym roku ok.  1 kg. soi lub produktów w których się znajdowała, to prawdopodobnie 80 dag

SOI  MODYFIKOWANEJ GENETYCZNIE!

 FOTO: wyborcza.biz, paranormalnie.pl, czasopismo ,,Świat wiedzy”
Jak zdrowo jeść ? Nasatogadka.eu