Powiększ usta domowymi sposobami.

Każdy z Nas marzy o pełnych i idealnych ustach. Myślisz pewnie, że jest to nie możliwe. Otóż nie, można to zrobić nawet w domu. Oto kilka porad jak sprawić by twoje usta stały się pełniejsze.

1. SPECJALNE ĆWICZENIA

Możesz zmienić wygląd swoich ust wymawiając np. niektóre samogłoski takie jak: a, i, e, o, u, y. Napinasz wtedy mięśnie twarzy. Pamiętaj wykonuj takie ćwiczenia codziennie! Poświęcaj na nie kilka minut. Oprócz tego możesz również robić tzw. dzióbek lub układać usta jak do gwizdania i przepuszczać przez nie powietrze. Jeśli poświęcisz na te ćwiczenia chwilę twoje usta staną się pełniejsze.

2. PRZYPRAWY

Tak to właśnie przyprawy są składnikiem wielu produktów powiększających usta. W tych produktach często znajdziemy: chili, tabasco, pieprz, a nawet cynamon. Jeżeli delikatnie wetrzesz je w usta poczujesz mrowienie i po chwili zobaczysz efekty.

3. ZADBAJMY O NIE!

Pamiętaj oczywiście, że o usta trzeba dbać. Należy je peelingować, masować i nieustannie nawilżać. Masaż możesz wykonywać np. kostką lodu. Poprawi to koloryt skóry oraz ukrwienie twoich ust.

To już wszystko! Mam nadzieję, że Ci się spodobało. Pamiętaj, że możesz również powiększyć usta używając konturówki i szminki. Wtedy nadasz im idealny kształt. Jednak ten efekt trwa tylko do momentu zmycia makijażu.

Wasza nastogadka Patrycja

artykuł na podstawie: http://tipy.interia.pl/

Źródła zdjęć: www.papilot.pl, www.stylowkidlanastolatek.pl.