Jak ozdobić swój telefon.

Kilka miesięcy temu napisałam artykuł o tym jak urozmaicić swój case na telefon. Zauważyłam, że bardzo się Wam spodobał. Dlatego dziś wracam do tego tematu, ale tym razem będę ozdabiać swoją obudowę lakierem do paznokci.

Kilka przedmiotów, które mogą Ci się przydać:
  • kilka lakierów w różnych kolorach
  • papier samoprzylepny
  • gąbka np. do mycia naczyń

1. Wzorzysta obudowa

Na początku zdejmij obudowę z telefonu. Następnie z papieru samoprzylepnego odetnij dwa cieniutkie paseczki dłuższe niż szerokość telefonu. Przyklej je w prawym dolnym rogu i w lewym górnym rogu tak aby pozostało odgrodzone miejsce do wypełnienia. Teraz odetnij kawałek gąbeczki i pomaluj ją na górze wybranym kolorem lakieru. Delikatnie przykładaj gąbkę do pustego pola, dzięki temu po wyschnięciu uzyskasz chropowatą powierzchnię. Przyszedł czas na kropki. Weź szpilkę i zamocz jej główkę w lakierze dzięki temu kropeczki będą bardzo precyzyjne. Na koniec trójkąty i tu jest już troszeczkę trudniej, a mianowicie trzeba wyciąć szablon. Ale gdy już to zrobisz po prostu przyklej go w wybranym miejscu i wypełnij. Odklej papier i gotowe! 

ozdobne case DIY jak ozdobić telefon

2. Obudowa w nietoperza

Po zdjęciu obudowy wytnij szablon w kształcie nietoperza. Gdy już masz kontury możesz wypełniać. Ja zrobiłam to gąbeczką ale zamalowane zwierzątko będzie wyglądać równie fajnie. Po odklejeniu szablonu pomaluj tło na żółto, ja tego nie zrobiłam, gdyż uważam, że sam nietoperz wygląda zdecydowanie lepiej. jak ozdobić telefon

3. Obudowa w arbuzy

Trzeci pomysł ten najbardziej pracochłonny, to arbuzy na twojej obudowie. Najpierw po zdjęciu obudowy musisz wyciąć z gąbeczki trójkąt przypominający kształtem fragment arbuza. Pomaluj naszą gąbeczkę lakierem i odbij na obudowie. Po wyschnięciu dorysuj skórkę arbuzowi zwykłym aplikatorem – pędzelkiem od lakieru. Teraz chwyć za wcześniej wspomnianą szpilkę i namocz jej główkę czarnym lakierem. Kropki, które zrobisz na arbuzie mają imitować pestki. pomysły na twój telefon

I już gotowe! Do udekorowania całości dodałam jeszcze trochę pomarańczowych kropek. Na ten pomysł wpadłam sama i bardzo mi się spodobał, gdyż jest łatwy i nie drogi. Ponadto jeśli wykonane przez Was DIY już Wam się znudziły, wystarczy przetrzeć obudowę wacikiem nasączonym zmywaczem do paznokci i po waszym arcydziele nie będzie śladu.

Jak ozdobić swój telefon: Nastogadka
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułZłombol 2015
Następny artykułProwadzisz blog? Porady dla blogerów.
Mam na imię Patrycja. Mam 16 lat i jestem szczęśliwa, że mogę prowadzić blog razem z resztą redakcji. Interesuję się aktorstwem, fotografią i śpiewem. Lubię chodzić na spacery, śpiewać, pływać oraz jeździć na wszystkim co ma koła. Na tej stronie nie będę mieć określonej specjalizacji. Mam wiele pomysłów, jestem szalona i takie właśnie będą moje artykuły.