Iluzja 2

To bardzo fajny film wprost idealny dla fanów pierwszej części, ponieważ twórcy konsekwentnie trzymają się już sprawdzonej fabuły.

Znajdziecie tam gwiazdorską obsadę – w filmie zagrał/-a m.in. Jesse Eisenberg, Daniel Radcliffe, Lizzy Caplan, Mark Ruffalo i Woody Harrelson, wartką fabułę, sztuczki magiczne, komiczne sceny, pełno niespodzianek i nagłe zwroty akcji. Trzeba mocno skupić się na fabule tego filmu, aby go w pełni zrozumieć, ponieważ bardzo łatwo jest się w nim pogubić. Osobiście bardzo spodobała mi się ,,Iluzja 2” i jeśli wyjdzie 3 część to z pewnością wybiorę się na nią do kina. 😉

Oto krótki opis fabuły filmu Iluzja 2:

Czterej Jeźdźcy powracają! Grupa magików, która sztukę scenicznej iluzji wzniosła na wyżyny – ukazując ludzkim oczom rzeczy, o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego niepodejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy, podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu niezwykłych umiejętności.

Iluzja 2 [opis dystrybutora kino]

Źródło: www.youtube.com