gra Uncharted 3

gra Uncharted 3

Jedną z moich ulubionych gier na PS3 jest Uncharted 3. Chociaż mam wszystkie części uważam, że trójka jest najlepsza. Opis z tyłu opakowania idealnie oddaje charakter tej przygodówki i zachęca do kupna oraz zagrania.

Dołącz do poszukiwania skarbów Nathana Drake’a w spektakularnej wyprawie do zaginionej Altlantydy Pustyni. Podróż ta zawiedzie go z londyńskich zaułków na pustynię Bliskiego Wschodu. Drake, ścigany przez nowych bezwzględnych wrogów i zmuszony, by stawić czoła straszliwym niebezpieczeństwom, przeżyje najbardziej przerażającą przygodę życia…

Mi się bardzo spodobał a Wam?

Studio Naughty Dog udowodniło, że w wartką akcję można wpleść tajemnicze zagadki oraz cudy architektury, fakty historyczne i legendy. Szczegóły są bardzo dopracowane. Grafika i ścieżka dźwiękowa jest na wysokim poziomie. Ekipa znalazła ciekawy sposób nakręcania np. gwałtownych zwrotów akcji. Czasami czułam się, jakbym to ja brała udział w tej wyprawie. Gra wyróżnia się porywającą fabułą, godną kinowego hitu. Film na podstawie Uncharted 3 zostałby hitem.

Źródło: www.gamezilla.pl

gra Uncharted 3; Nastogadka.eu