Bardzo spodobał mi się pomysł stworzenia eventu specjalnie dla grupy, która w świecie biznesu chodź mniej liczna to ciągle rośnie w siłę. Kobiety mają głos i bynajmniej nie siedzą z bezczynnie założonymi rękoma! Te, które przybyły na forum mogły nie tylko zasięgnąć porady stylisty, zadbać o profesjonalny makijaż (dzięki firmie Inglot) czy skosztować dość nietypowych, aczkolwiek całkiem smacznych wege – kanapek, ale również mieć wystawioną opinię odnośnie ich zdrowia przez dr Sebastiana Matwiejczyka, specjalistę w dermatologii.

Jednak chyba wszyscy goście się ze mną zgodzą, że na największą uwagę zasłużyły bardzo ciekawe wykłady.

Na jednym z wykładów został poruszony jakże ważny temat szczególnie dla mieszkańców dużych miast, takich jak Wrocław – smog. Mogliśmy dowiedzieć się jak wpływa na nasz organizm, czy powinniśmy się go obawiać, jak zapobiegać jego powstawaniu i jak się przed nim chronić. Myślę, że również bardzo pouczającym wykładem był ten odnośnie komunikacji i zasad savuar-vivru w cyfrowym świecie prowadzony przez zdobywczynię tytułu ,,Mistrza Mowy Polskiej” i tytułu ,,Najlepiej ubrana kobieta mediów” a od niedawna zwycięzcę programu „Dancing with the Stars” – Beatę Tadlę. 

Każda kobieta wie, że nie należy tylko dbać o urodę, ale i o zdrowie. Dlatego oprócz wspomnianej wcześniej dyskusji pt. Znamiona i Pieprzyki – kiedy naprawdę są groźne a kiedy są tylko naszym znakiem charakterystycznym jak u Cindy Crawford – poruszono temat czegoś co stanowi najlepszą wizytówkę każdej kobiety – pięknego uśmiechu!

Następnym punktem forum był niezwykły wywiad z Szymonem Hołownią i jak dla mnie był to gwóźdź programu. Serio.

Jego poczucie humoru, dystans do siebie, radość jaką czerpie z pomagania innym. Prostota i rozbrajająca szczerość, które wybrzmiewają podczas dyskusji na tematy teologiczne. Podziwiam w nim to, że nie boi się mówić o swojej wierze w świecie, w którym z czasem przywiązuje się do niej coraz mniejszą wagę a czasem wręcz piętnuje jej przejawy.

Skoro mowa o wywiadach z gwiazdami nie sposób pominąć Pawła Deląga,

który jest nie tylko rozchwytywanym aktorem w Polsce, Niemczech, Rosji i Francji, ale ponadto stanowi skarbnicę wiedzy dotyczącą świadomego kreowania swojego wizerunku. Podczas forum została zaprezentowana krótka etiuda filmowa (w której zagrał główną rolę) zwracająca uwagę społeczeństwa na problem jaki stanowi smog.

Na koniec zostawiłam autorów książki pt. ,,Pod włos, czyli kiedy powinnaś zmienić fryzjera”,

którą nabyłam podczas forum wraz z autografem dwóch znanych i cenionych wirtuozów barw i modnego strzyżenia – Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Szmidta. Możecie kojarzyć ich z programu ”Ostre cięcie”. Na scenie opowiadali nie tylko o swojej działalności fryzjerskiej, ale i najnowszej linii kosmetyków, które są (muszę to przyznać po wykonanym teście) – naprawdę świetne.

Pierwszy raz byłam na imprezie tego typu i pomimo, że była przeznaczona dla dużo starszych osób to uważam, że tematy tam poruszone zaciekawiłyby również młodzież. Szkoda, że nie porusza się ich na dyskusjach i forach w których bierze ona udział. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie się to zmieni.

 

 

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułCzy nadeszła pora na cyrki bez udziału zwierząt?
Następny artykułVII Oławski Zlot Pojazdów Zabytkowych
Hej, Nazywam się Julia i mam 16 lat! Jestem założycielką i administratorką tego bloga. Mam wielu przyjaciół i lubię poznawać nowych ludzi. Moimi pasjami są: fotografia, makijaż, wnętrzarstwo, dziennikarstwo, podróże, gry, motoryzacja i ten właśnie blog, który powstał po to, by dzielić się z wami moimi pomysłami i przemyśleniami. Założenie Nastogadki od dawna było moim wielkim marzeniem, ponieważ chciałam zrobić coś dzięki czemu będę mogła wyrazić siebie. Mam nadzieję, że moja praca Wam się spodoba.