Drukuj co chcesz ! Na Nastogadce można drukować artykuły!

Niektórzy z Was lubią czytać czasopisma i gazety młodzieżowe, nie wszyscy mają mobilny internet i smartfony. Od pewnego czasu myślałam o drukowaniu postów z mojego bloga w papierowej formie. I proszę bardzo! Jest to możliwe od ponad tygodnia.

Jeśli podobają Wam się zamieszczane na blogu artykuły, to możecie wydrukować je w formie   ,,gazetki”, którą dodatkowo sami możecie dowolnie edytować! (usunąć wszystkie zdjęcia, fragment tekstu, zmienić rozmiar czcionki, lub wydrukować tylko wybrane fotki). Gotowy wydruk można zabrać do szkoły, pokazać znajomym, rodzinie lub przyjaciołom. Edytor drukowania umożliwia wysyłanie  wybranego artykuł  na e-maila lub zapisanie go w formacie PDF.

Moduł do drukowania znajdziecie pod PRZYCISKIEM: WYDRUKUJ ARTYKUŁ.

 drukuj co chcesz ! Nastogadka.eu

 

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWynalazki Leonarda da Vinci
Następny artykułGadka Starego Dziadka – ,,Głębia ostrości
Hej, Nazywam się Julia i mam 16 lat! Jestem założycielką i administratorką tego bloga. Mam wielu przyjaciół i lubię poznawać nowych ludzi. Moimi pasjami są: fotografia, makijaż, wnętrzarstwo, dziennikarstwo, podróże, gry, motoryzacja i ten właśnie blog, który powstał po to, by dzielić się z wami moimi pomysłami i przemyśleniami. Założenie Nastogadki od dawna było moim wielkim marzeniem, ponieważ chciałam zrobić coś dzięki czemu będę mogła wyrazić siebie. Mam nadzieję, że moja praca Wam się spodoba.