5 najbardziej wkurzających postaci w LOL – u

Każdy grający w LoL’a ma postaci, które szczerze go irytują, kiedy je spotka to ma ochotę wyjść z gry.
Nie przedłużając… Oto 5 najbardziej wkurzających postaci według mnie:

1. 1. Teemo – Chyży Zwiadowca

Szatan, czyste zło… i wiele podobnych. Jednak czemu go nienawidzę? Oto kilka powodów:
1. Niewidzialność – nie ma go nigdzie, a po chwili znajduje się za twoimi plecami, to jest strasznie irytujące. Trzeba go cały czas pilnować
2. Oślepienie – jego Q daje nie dość, że dużo obrażeń to jeszcze oślepia wroga i nie można nikogo trafić. Idealne gdy wróg jest bliski zabicia siebie, a nie ma już many, lub właśnie czeka aż jego umiejętności się odnowią
3. Prędkość – jesteś bliski zabicia tego oto Szatana? Nic bardziej mylnego, tylko jeśli zaczniesz go gonić, on użyje swojego W i szybko zniknie Ci z pola widzenia.
4. Trucizna – udało Ci się uciec? Nie… to niemożliwe, jego strzałki zatruwają Cię i same dobijają, a ty tylko widzisz szary obraz mapy i obserwujesz jak Teemo znika.
5. Grzybki – gdy tylko Teemo wbije 6 poziom włączają mu się grzybki, które zaraz znajdują się na całej mapie, a gdy tylko w nie wdepniesz to duża część twojego HP znika…

2. 2. Fizz – Szachraj Sztormów

Pisałem o nim jako jednej z najtrudniejszych postaci, więc czemu znalazł się też tu? Jeśli jest on dobrze ogarnięty, potrafi ominąć wszystkie umiejętności… I myślisz, że już go zabijesz, chcesz użyć ulta, a on tu nagle E i nie można go ani złapać, ani zabić. Smutne i denerwujące.

3. 3. Katarina – Złowieszcze Ostrze

Nie mogło jej tu zabraknąć. Katarina… Zacznijmy od tego, że ta postać to czyste zło i wystarczy uderzyć głową w klawiaturę i już masz Pentakill. Jej ostrze, teleportacja, ult, wszystko… To maszyna do zabijania. A jeśli Cię zabije jej umiejętności zostaną skrócone o 15 sekund.

4. 4. Leona – Promyk Jutrzenki

Leona… mistrzyni spowolnień i ogłuszeń. Najpierw E – doskakujsesz do wroga i unieruchamiasz go, potem używasz W i Q, które znów ogłusza, a na końcu jeszcze R – jeśli nie uda Ci się zatrzymać wroga całkowicie, to przynajmniej go spowolnisz.

5. 5. Nami – Władczyni Przypływów

Nami, jest trochę tak jak Leona, dużo spowolnień i trochę ogłuszeń… ale przyjrzyjmy się jej dokładnie.
1. Przyspieszenie – ilekroć jej umiejętność trafi sojusznika dostaje on premię do prędkości ruchu.
2. Jej Q – ogłusza i unieruchamia na chwilę wroga
3. W – leczy, zadaje obrażenia, przyspiesza sojuszników Nami… i jak tu ich dobić?!?
4. E – wzmocnienie ataku i spowalnia przeciwnika.
5. Ult, jej piękne R – przyspiesza sojuszników i spowalnia rywali nawet o 70% na 4 sekundy istna katastrofa…

To moja 5 znienawidzonych postaci… A jacy bohaterowie irytują was?

5 najbardziej wkurzających postaci w LOL- u: Michał