33 PKO MARATON WROCŁAW – na mecie!

3

33 PKO WROCŁAW MARATON przechodzi już do historii sportu i Wrocławia. To wyjątkowa impreza masowa, która promuje nie tylko miasto, ale również pasje biegania wyczynowego i rodzinnego. 

Ludzie, którzy pokonują własne słabości oraz ograniczenia są dla nas wszystkich zwycięzcami, bez względu na zajęte miejsce. Gratulujemy WSZYSTKIM uczestnikom biegów oraz dziękujemy kibicom za wspaniałą atmosferę.

Szczególne podziękowania dla organizatorów imprezy, za akredytację prasową dla ekipy NASTOGADKI.EU oraz dla wszystkich, którzy udzielili nam wywiadów.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułJak dobrać odpowiedni tusz do swoich rzęs? Porady Nastogadki.
Następny artykuł5 DIY, czyli 5 pomysłów na twój telefon
Hej, Nazywam się Julia i mam 16 lat! Jestem założycielką i administratorką tego bloga. Mam wielu przyjaciół i lubię poznawać nowych ludzi. Moimi pasjami są: fotografia, makijaż, wnętrzarstwo, dziennikarstwo, podróże, gry, motoryzacja i ten właśnie blog, który powstał po to, by dzielić się z wami moimi pomysłami i przemyśleniami. Założenie Nastogadki od dawna było moim wielkim marzeniem, ponieważ chciałam zrobić coś dzięki czemu będę mogła wyrazić siebie. Mam nadzieję, że moja praca Wam się spodoba.

3 KOMENTARZE